Szukaj w aktualnościach
w całym serwisie
Zaproszenie na konferencję: "Scenariusze przyszłości Niemcy, Polska, Rosja i Europa"
Zaproszenie na konferencję: "Scenariusze przyszłości Niemcy, Polska, Rosja i Europa"

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji "Scenariusze przyszłości – Niemcy, Europa, Polska i Rosja", organizowanej przez Instytut Badań nad Gospodarką Rynkową i Fundację Konrada Adenauera.


Celem konferencji jest prezentacja i dyskusja możliwych scenariuszy rozwoju sytuacji w Niemczech i Unii Europejskiej w następstwie obecnego kryzysu finansowego i gospodarczego, jak również przyszłość Regionu Morza Bałtyckiego i Rosji. Konferencja wspiera proces foresight’u regionalnego organizowanego przez IBNGR w celu zdefiniowania możliwych scenariuszy rozwoju Pomorza.

Konferencja odbędzie się w Ratuszu Staromiejskim (ul. Korzenna 33/35, Gdańsk) w dniu 2 lipca 2009 r. (czwartek) w godz. 12:30-16:30.

Mam nadzieję, że przyjmą Państwo nasze zaproszenie do udziału w konferencji i dyskusji nt. przyszłości naszego województwa w kontekście międzynarodowym.

Jan Szomburg

Prezes Zarządu

Instytut Badań nad Gospodarką Rynkową

*****

Rejestracja

Program konferencji

*****

tagi: Azja Europa kryzys Niemcy Polska pomorze przyszłość scenariusze

Komentarze

Projekt "Pomorze 20025 - scenariusze rozwoju i kluczowe technologie" jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013.
© 2009 Instytut Badań Nad Gospodarką Rynkową.
Realizacja: IdealSolutions.pl