Szukaj w aktualnościach
w całym serwisie
Scenariusze rozwoju wartości i stylów życia Pomorzan do 2030 roku

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wstępnym wynikiem panelu "Wartości i Style Życia" jakim są scenariusze rozwoju wartości i stylów życia Pomorzan do 2030 roku. W załączniku znajdziecie Państwo skrót, zawierający główne tezy wersji roboczej dokumentu oraz jego pełną wersję.


Scenariusze rozwoju wartości i stylów życia Pomorzan do 2030 roku są wynikiem siedmiomiesięcznej pracy panelu, poświęconej, z jednej strony na diagnozę już funkcjonujących na Pomorzu wartości i stylów życia; z drugiej zaś na prognozę potencjalnych zmian w tym obszarze.

Jest to wersja robocza, która będzie podlegała pewnym zmianom. Uprzejmie prosimy więc o komentowanie tez w niej zawartych. Może się to przyczynić do sformułowania trafniejszej prognozy i rekomendacji dla władz regionalnych. Dokumenty w formacie .pdf możecie Państwo znaleźć pod poniższym linkiem:

Scenariusze rozwoju wartości i stylów życia Pomorzan do 2030 roku (skrócona wersja robocza)

Scenariusze rozwoju wartości i stylów życia Pomorzan do 2030 roku (pełna wersja robocza)


panel: Wartości i style życia
tagi: wartości i style życia scenariusze 2030

Komentarze

Projekt "Pomorze 20025 - scenariusze rozwoju i kluczowe technologie" jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013.
© 2009 Instytut Badań Nad Gospodarką Rynkową.
Realizacja: IdealSolutions.pl